Akce

Na veškeré zboží objednané přes náš E-shop sleva 10% a doprava zdarma při objednávce nad 3000,- Kč bez DPH.

Akce platí do odvolání!

Novinky

Firma KOPRO Prostějov byla založena v roce 1997 jako soukromá obchodní firma Jaroslavem Šťastným, podnikajícím na základě živnostenského oprávnění, přičemž značka KOPRO byla zvolena jako obchodní značka firmy. V roce 2005 byla firma transformována na ČERPADLA KOPRO s.r.o..

Od počátku existence se zabýváme, na základě předcházejících zkušeností z oboru, rozšířením a zkvalitněním nabídky čerpací techniky, zejména pak ponorných čerpadel na českém trhu. Základní a nosnou částí nabídky byly proto od počátku až do dnešních dnů ponorná kalová čerpadla řady WQ s výkonem od 0,25 kW až do 4 kW. Na základě požadavků trhu byla postupně nabídka rozšiřována až do dnešní podoby. Základní částí nabídky zůstala sice ponorná čerpadla řady WQ (25 typů), ale k nim postupně přibyly domácí vodárny a čerpadla JET a JY, vícestupňová čerpadla a domácí vodárny Multi HWA a MH 1300, horizontální čerpadla WZ, plastová čerpadla TP, čerpadla do vrtů SKM, EVJ, QJD, SP a ruční čerpadla HP. Samozřejmostí je i široký sortiment hadic, propojek a ostatních dílů.

Přestože naší základní oblastí působnosti je český trh, daří se nám s úspěchem prezentovat naši nabídku i v zahraničí. Spolupracujeme s firmami např. v Maďarsku, Polsku, Itálii a Německu.

Doufáme, že tato prezentace Vám maximálně usnadní orientaci při výběru čerpací techniky. V případě jakýchkoli dotazů nás s důvěrou kontaktujte. Firma ČERPADLA KOPRO s.r.o. je tu pro Vás.